Půjčovna lodí a raftů pro Český Krumlov a Vyšší Brod


Vítejte na stránkách půjčovny lodí a raftů Český Krumlov a Vyšší Brod. Zajišťujeme pronájem raftů i lodí na řece Vltavě. Kromě půjčovny nabízíme i pronájem veškerého vodáckého vybavení jednotlivcům, ale i organizovaným skupinám. Naše půjčovna lodí má sídlo přímo v centru Českého Krumlova, odkud pro Vás zajistíme jednodenní i vícedenní plavby na lodi nebo raftu po řece Vltavě. Nabízíme kompletní servis pro vodáky, včetně dopravy.

Akce: Sezona - Léto 2018

Jednodenní rafting na Vltavě - " ALL inclusive "

( tzn : Vemte si na vodu jenom plavky a kecky, vše ostatní zařídí Půjčovna NECKY )

Raft 2 místa + vybavení + doprava Viz ceník

Raft 4 místa + vybavení + doprava Viz ceník

Raft 6 míst + vybavení + doprava Viz ceník

Vícedenní půjčení lodí a raftů


2 místa raft / kánoe 300 Kč /Den

colorado 360 + vybavení 600 Kč /Den

colorado 450 + vybavení 700 Kč / Den

raft robfin 890 Kč/ Den

Nové čluny v půjčovně lodí a raftů Necky :

Hobit 400

Pro plavbu na Vltavě nabízí naše půjčovna lodí a raftů Český Krumlov

» raftové čluny Colorado pro 3 - 6 osob

» raftové čluny Baraka pro 2 - 3 osoby

» raftové čluny Pálava pro 2 - 3 osoby

» raftové čluny Robfin pro 4 - 5 osob / 5 - 7 osob / a pro 11 osob

» ostatní vodácké příslušenství: pádla, lodní pytle, barely a plovací vesty

Všechno raftové vybavení je ve skvělém stavu a výborně připraveno ke sjezdu Vltavy tak, aby jste zažili skvělé, ničím nerušené dobrodružství na vodě. Lodě a Rafty půjčujeme na jednodenní i vícedenní výlety. K půjčenému raftu / (Lodi) dostanete i pádla, plovací vesty, lodní pytel a loď odvezeme na místo startu nebo ji vyzvedneme v cíli plavby. Půjčovna lodí a raftů Český Krumlov je tu pro Vás.

Proč si zapůjčit loď nebo raft u nás?

» individuální přístup

» široká nabídka lodí a raftů

» široká nabídka jednodenních a vícedenních výletů

» dostupné ceny za zapůjčení raftu nebo lodě

Informace o řece Vltavě

Nejdelší česká řeka pramení na Šumavě pod Černou horou v nadmořské výšce 1 172 m. Od pramene k ústí Labe u Mělníka měří 430,2 km. Rovnoběžně s hranicemi s Rakouskem protéká Lenorou, přes Soumarský most a u Mrtvého Luhu se stéká se Studenou Vltavou.Od soutoku se Studenou Vltavou se nazývá jen „Vltava“. Po pár kilometrech se tok zastaví na vzdutí naší největší nádrže Lipno. Pod přehradou protéká přes vyhlášené Čertovy proudy, které patří k nejobtížnějším vodáckým úsekům u nás. Poté řeka protéká Vyšším Brodem, Rožmberkem nad Vltavou a historickým jádrem Českého Krumlova. Meandruje na okraji Blanského lesa a skrz České Budějovice vtéká do Budějovické pánve. Od Hluboké nad Vltavou pak začíná tzv. Vltavská kaskáda – řada vodních nadrží Hněvkovice, Kořensko, Orlík, Kamýk, Slapy. Pod vodní nádrží Vrané, protéká Vltava Prahou a Kralupy nad Vltavou a u Mělníka se vlévá do Labe v nadmořské výšce 155 m.

Půjčovnu provozujeme také v těchto městech: České Budějovice, Rožmberk a Vyšší Brod. Nicméně naše lodě a rafty si lze zapůjčit po celém toku Vltavy.